Дорогі наші клієнти та друзі!

Ми знаємо, що ви дуже дбаєте про своїх улюбленців, вони для вас є частиною родини, і ви хотіли б знати, що і як відбувається з ними в грумінг-салоні. Тому спеціально для вас (а ми самі власники тварин, і прекрасно розуміємо ваше занепокоєння) ми зробили невеличкий фото-репортаж про те, як ми працюємо.

Ми зробили наш салон максимально комфортним, зручним, і таким, що надає найякісніші послуги для вас і ваших улюбленців.

Наш салон великий і просторий.
При вході в зал вас зустрічає основна зона - тут зона очікування для вас, зона ресепшн, і частина залу школи грумінгу

Ми дуже прагнемо до ідеалу! Якість роботи салону може оцінюватися по-різному. Один із критеріїв оцінки роботи - перемоги в конкурсах грумерів в Україні і за кордоном.

З упевненістю можемо сказати, що ми - постійні учасники і призери конкурсів в Україні та за кордоном, і ми постійно ростемо!
Наші перемоги на таких конкурсах - це наша гордість і наше натхнення.

Ми навчаємо грумингу! Ми вміємо робити та робимо грумінг високого класу, і хочемо зберегти і передати наші знання та навички.
Ми запрошуємо всіх, хто бачить себе в якісному грумінгу, повчитися та постажуватися у нас.

Наша зона оікування.
Тут ви можете почекати вашого улюбленця, подивитися фото наших робіт, випити чашечку гарячого напою.

Наша робоча зона виглядає так:

У роботі ми використовуємо спеціалізовану ванну для тварин.
Вона зручно піднімається-опускається - дрібних тварин ми заносимо в ванну на руках, а для великої собаки ми опускаємо ванну, і собака заходить туди сама, з нашою мінімальною допомогою.

На дні ванни зручне неслизьке силіконове покриття, завдяки якому собака комфортно себе почуває під час купання.

Спеціальне кріплення забезпечує додаткову безпеку тварини.

Усі процедури для наших чотирьохлапих клієнтів ми виконуємо на спеціальних столах для грумінгу
Стіл оснащений електричним підйомником, він легко піднімається і опускається. Покриття столу спеціальне антиковзаюче, і собаці зручно стояти на ньому. Вбудована підсвітка допомагає нам побачити дрібні недоліки стрижки і усунути їх. Додаткова безпека тварини - тоненькі ринговки. Наша собака обов’язково зафіксована під час роботи в межах столу! Вона може вільно пересуватися, але стрибнути назустрічь улюбленому власнику або іншій тварині не зможе.

Стіл з гідравлічним підйомником, дуже комфортний і зручний як для собаки, так і для грумера. Спеціальне гумове нековзне покриття дозволяє собаці комфортно себе почувати на столі, а вбудована в стіл полиця для інструменту дозволяє грумеру тримати під рукою всі необхідні інструменти під час стрижки.

Для сушки великих собак ми використовуємо спеціальні компресори (потужні фени) - Codos CP-200 та ARTERO OXYGEN. Вони допомагають нам "вибити" вологу і мертву шерсть, і значно скорочують час сушки.

Для фінішної укладання ми використовуємо потужні ручні фени.

У роботі ми використовуємо косметику: K9, Isle Of Dogs, Crown Royal, PetEsthe, Chris Christensen, Tropiclean, Artero, FURminator, EZ-Groom, Iv Sen Bernard
УВАГА!
Якщо ваш улюбленець має алергічні прояви на будь-яку косметику - будь ласка, повідомте нас заздалегідь! Це допоможе нам обрати косметику, яка підійде саме вашому улюбленцю та уникнути алергічної реакції