Породна підготовка, або шоу-грумінг - це дуже відповідальне завдання.
Робота виконується таким чином, щоб максимально наблизити собаку до стандарту породи, починаючи з якості шерсті, і до анатомічних особливостей. Для порід, що триммінгуються - обов'язковий триммінг, для тих, хто стрижеться - стрижка ножицями. У разі необхідності ми використовуємо додаткову косметику - це може бути шампунь, що підкреслює яскравість забарвлення, додаткові текстурувальні шампуні, спреї і піни, які полегшать фінішну укладку і збережуть ефектний зовнішній вигляд собаки протягом декількох днів.
Виставкова підготовка не терпить недоліків і помилок, собака повинна виходити в ринг максимально підготовленою.
Саме тому грумер, який готує виставкову собаку, повинен досконало знати стандарт породи, особливості типів щерсті і їх підготовки, сучасні тенденції, а також знати вподобання судді, який буде оцінювати собаку.
Ми готуємо до шоу багато різних порід: бішонів, керрі блю та пшеничних тер'єрів, пуделів, спаніелів, йорків, мальтезе, ши-тцу, спанієлів, хаскі, маламутов, акіт, самоїдів, шнауцерів.
Якщо ви хочете записати на виставкову підготовку собаку нової для нас породи, будь ласка, зв’яжіться з нами заздалегідь! У цьому випадку бажано прийти в салон на "пробний грумінг".

Наші майстри часто присутні на виставках. Для тих тварин, що готувалися до виставки у нас в салоні, можливий грумінг-супровід!

УВАГА! Якщо ви бажаєте записатися на передвиставкову підготовку, зателефонуйте нам заздалегідь! Дні перед виставками у нас дуже напружені, і ми би дуже хотіли, щоб ми знайшли місце на грумінг саме для вашого улюбленця!