Гігієнічні процедури необхідні будь-якій тварині
Вони включають чищення вух і вилучень вовни з вушного проходу, видалення слізних накопичень, підрізання і шліфування кігтиків, видалення зубного нальоту

Регулярне чищення вух - дуже важлива процедура! Вона дозволить убезпечити вашого улюбленця від захворювань вуха (отити, вушний кліщ), які часто приймають хронічний характер і потребують тривалого лікування.
Якщо ви чуєте, що ваш улюбленець "цокає" по паркету як конячка - йому необхідно укорочення кігтів. Занадто довгі кігті травмують собаку, травмують власника, і деформують лапу. Тому регулярно перевіряйте довжину кігтиків і своєчасно підстригайте їх. Шліфування кігтів зробить кігтик вашого улюбленця гладким, без сколів і задирок. Тепер він точно не подряпає вас і не порве колготки :)

Зубний наліт з'являтися у всіх тварин. Він є живильним середовищем для бактерій, і з часом, під дією слини, зубний наліт перетворюється на зубний камінь. Видалити зубний наліт можна за допомогою різноманітних іграшок, що очищають ласощів, або спеціальних засобів - паст, лосьйонів і гелів. Зубний камінь несе в собі небезпеку для здоров'я тварини. Накопичуючись, він росте в поддесневу кишеню, відсуває ясна, під дією бактерій ясна запалюється, що надалі небезпечно парадонтозом і втратою зубів. Ми видаляємо зубний камінь механічно, без застосування наркозу.