Слово грумінг прийшло до нас з англійської мови, і означає доглядати, стригти. Сучасний грумінг - це комплекс процедур по догляду за улюбленцем, його мета - гігієна, краса і здоров'я тварини. Сьогодні хороший грумер володіє знаннями з ветеринарії, хендлінгу, дресурі. Грумер може вчасно помітити зміни у здоров'ї або в поведінці тварини і своєчасно направити вас до фахівця, дасть поради щодо утримання тварини, харчування, і звичайно ж допоможе підібрати відповідні засоби по догляду.

Салон "ФАЙНО!pet" надає широкий спектр послуг. Базовими послугами є догляд за домашнім улюбленцем, стрижки та стріппінг (триммінг) тварин. Весь догляд можна умовно розділити на такий: гігієнічний догляд, виставкова або породна підготовка, пет-стрижки, креативний грумінг.
Гігієнічний догляд спрямований на полегшення догляду за собакою і загальне підтримання гігієни.
Виставкова або породна підготовка виконується в суворій відповідності зі стандартом породи, ми виконуємо стрижку або триммінг таким чином, щоб максимально приховати недоліки і підкреслити достоїнства, а також створити ефектний зовнішній вигляд.
Пет-стрижка виконується на основі породної, проте в більш практичному для повсякденного життя варіанті - шерсть стрижеться більш коротко для полегшення догляду, і з різними варіаціями за бажанням власника.